مقالات مشاوره خانواده

10 نشانه خیانت یک مرد

شنبه ، 21 مرداد 1396

اشتراک گذاری

منبع

ده نشانه خیانت در زندگی زناشویی
 

موارد نوشته شده در این مطلب همگی لزوما نشانه خیانت در روابط زناشویی نیست اما اگر همه این علامت ها در زندگی شما وجود دارد به دنبال راه چاره باشید....
 
10 نشانه خیانت یك مرد

بیشترشدن مدت زمانی كه بقول او بدلیل اضافه كاری یا جلسه سر كار میماند یكی از نشانه‌‌‌های مهم است. این فرصت خوبی است برای ملاقات و قرارهای عاشقانه.
 
 
نشانه شماره 9 :تفكر زیاد و خیره شدن
بتازگی زیاد توی فكر است، معمولا" به یك نقطه خیره میشود و در افكار خود فرو رفته، آیا مشكل كاری دارد؟ با كـسی دعوایـش شده؟ اگر نـه پـس از خـواب خـرگوشـی بیدار شوید.
 
 
نشانه شماره 8 :كم حرفی و سرد مزاجی
یكی از نشانه‌‌‌ها این است كه او دیگر در خانه حرف نمی‌زند و یا بسیار كم حرف شده است، با شما به سردی برخورد كرده و احساسات شما را بی معنی می‌انگارد و دیگر حرفهای عاشقانه نمیزند.
 
 
نشانه شماره 7 :مخفی كردن موبایل و تلفنهایی بی جواب
موبایلش را هیچگاه از خودش دور نمیكند ،هنگام زنگ خوردن بسرعت سراغش رفته و به آرامی‌صحبت می‌كند. تلفنهای مشكوك و مزاحم زیاد شده است.
 
 
نشانه شماره 6 :عدم تمایل به روابط زناشویی
در صورت وجود روابط پنهانی شـور و هـیجان همسر شما برای رابطه زناشویی از بین رفته و دیگر مانند گـذشـته تـمایـلی به داشـتن این روابط ندارد او سرد و بیتفاوت از كنار شما خواهد گذشت.
 

نشانه شماره 5 :اتهام به خیانت :
از قدیم گفتن "دست پیش بگیر تا پس نیـفتـی" و "كافـر هـمـه را بـه كیش خود پندارد".
بله او شما را به خیانت متهم می‌كند در حالی كه هیچ دلیل و مدركی ندارد. چون خود چنین افكاری درسردارد اینطور می‌انگارد كه شما نیز به دنبال كج روی و تقلب هستید. انگ زدن‌‌‌های بی مورد، سوال پیج كردنهای پی در پی و بدون منطق می‌تواند نشانه مهمی‌برای خیانت در او باشد.
 
 
نشانه شماره 4 :جبهه گیری و پرخاشگری
هنگامی‌كه از او میپرسید "چرا دیر كردی؟" یا "چرا موبایلت خـامـوش بود؟" او با لحنی تند و چهره ای برافروخـته شـروع بـه توجـیه شـما می‌كـند و با اسـترس پاسخ سوال را می‌دهد. برای هر موضوع بی اهمیتی شروع به بهانه تراشی و تند خویی می‌كند. "آنكه از حساب پاك است از محاسبه چه باك است؟" هر قدر پاسخها با لحن آرامتر و منطقی تر بیان شوند، احساس صحیح بودن آنها بیشتر تقویت خواهد شد و بالاعكس.
 
 
نشانه شماره 3 :احساس گناه و شرمندگی زیاد
او بدلیل گناهی كه در مورد شما مرتكب شده احسـاس گـناه و عذاب وجدان می‌كند بنابراین وقتی هدیه ای به او می‌دهید و یا كار غیر منتظره ای برایش انجام می‌دهید، چهره اش منقلب شده و علائم شرمندگی در چهر ه اش موج خواهد زد.
 
 
نشانه شماره 2 :تغییر شخصیت وشكل ظاهری
نوع لباس پوشیدن او تغییر می‌كند، جملات جدید بیان می‌كند، حركات متفاوت از او سر می‌زند، ساعت خواب و بیداریش تغییر می‌كند، غذاهای جدیدی طلب می‌كند. بـیـشتر حـمام می‌رود، مـوهای خـود را بـرخـلاف گـذشـتـه حـالـت داده و آغـشتـه بـه ژل می‌نماید. او می‌خواهد مطابق با میل دیگری رفتار كند، لباس بپوشد، حرف بزند، غذا بخورد و ...
 
 
نشانه شماره 1 :افزایش ناگهانی ساعت كاری در اینترنت
امروزه اینترنت و اسلحه بسیار قوی آن یعنی "چت" وسیله ای مطمئن و امن برای رد و بدل حرفهای عاشقانه و الـبته درد دل‌‌‌های شبـانه بــرای عشـاق تازه بـهـم رسیده و یا نرسیده تلقی می‌گردد. گـذراندن سـاعتهای متـمادی شـوهرتان را در جـلـوی كامپیوتر بحساب انجام كارهای اداری و استفاده عـلمی‌او از كامـپـیوتر نـگذارید و كمی‌بیـشتر حواستان را جمع نمایید.
 
نتیجه: گرچه نـشـانه‌‌‌های ذكر شـده به هیـچ عنـوان دلیـل قطعی برای خیانت مردان محسوب نمیگردد، دانستن آنها برای پیشگیری از خیانت پیش از وقوع مفید می‌باشد. فضای خانواده خود را با صداقت و صمیمیت گرمتر و جذاب تر نمایید

معرفی

خیریه امام رضاعلیه السلام

جناب آقاي حاج احمد ابريشم چي يكي ازمديران خلاق و نابغه کشور است . كه درسال1317 در شهر قم به دنيا آمدو در سن 17 سالگي پدرش فوت نمود و مادرش 9 فرزند را با مهر و محبت بسياروبر پايه اصول تربيتي-ديني پرورش داد تا اينکه وي   نيز در سال 1367 به رحمت ايزدي پيوست جناب آقاي ابريشم چي با علاقه اي ويژه در مورد مادر ميگويند : "مادرم يک استاد ، يک مربي به تمام معني و يک مادر تمام عيار بود که در همه حال به او افتخار مي کنم و لحظه اي خود را از او جدا نمي دانم اميدوارم که او هم من و عزيزانم را هميشه دعا مي کند  "  جناب حاج احمد ابريشم چي از سن 18 سالگي در حالي که کارگر ساده پيش نبود ازدواج کرد و حاصل اين پيوند پنج فرزند است که اکنون همسر و فرزندان همراهان ايشان در طريق محبت اند

اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات تماس

پست الکترونیک : info@keramat8.com

تلفن تماس : 37650450-051

فکس : 37650467-051

طراحی و پیاده سازی گروه نرم افزاری دوگان