معرفی کتاب

کتاب راز

دوشنبه ، 23 شهريور 1394

اشتراک گذاری

منبع

کتاب راز به خواننده اثبات مي کند که انسان مي تواند با قدرت تفکر خود به هرچه که مي خواهد، برسد. انساني که از قدرت ذهن خود آگاه است تنها مي تواند هر آنچه را مي خواهد در جهان هستي انتخاب کند. پس از انتخاب ذهن آنها را فعال و تصوير سازي مي کند. چنين است که احساس داشتن روياها در ذهن توليد مي شود. با اين کار انسان از انرژي کائنات در مسير تحقق خواسته هايش استفاده مي کند و آرزوها بر آورده مي گردد...برن در مقدمه «راز» با اشاره به مشکلات بي‌شماري که در زندگي برايش پيش آمده، آورده است: «يک سال پيش زندگي‌ام متلاشي شد، تا سرحد مرگ کار مي‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکارانم دچار اغتشاش شد. آن موقع حتي به ذهنم خطور نمي‌کرد که در کمال ياس‌ و نااميدي موهبتي الهي نصيبم شود.»
نويسنده در بخش ديگر کتاب خود مي‌نويسد: «من به راز زندگي به عنوان رازي بي‌نظير نگاهي اجمالي انداختم، به راز زندگي که در واقع کتابي يکصدساله بود و دخترم هيلي آن را به من داد. من رديابي قضيه راز را در سر تا سر تاريخ شروع کردم. اين‌که بيش‌تر مردم از آن خبر داشتند، برايم باور کردني نبود، آن هم بزرگ‌ترين افراد در طول تاريخ چون: افلاطون، شکسپير، هوگو، بتهوون، اديسون و ...»
کتاب «راز» در 36 بخش موضوعي تاليف شده که از اين ميان مي‌توان به: روند قدرتمند قدرداني، راز پول، راز آسان است، تمرکز بر نيکبختي، يگانه ذهن عالم، راز حيات، از افکارت آگاه باش، راز ارتباطات و خودت را درياب اشاره کرد..

معرفی

خیریه امام رضاعلیه السلام

جناب آقاي حاج احمد ابريشم چي يكي ازمديران خلاق و نابغه کشور است . كه درسال1317 در شهر قم به دنيا آمدو در سن 17 سالگي پدرش فوت نمود و مادرش 9 فرزند را با مهر و محبت بسياروبر پايه اصول تربيتي-ديني پرورش داد تا اينکه وي   نيز در سال 1367 به رحمت ايزدي پيوست جناب آقاي ابريشم چي با علاقه اي ويژه در مورد مادر ميگويند : "مادرم يک استاد ، يک مربي به تمام معني و يک مادر تمام عيار بود که در همه حال به او افتخار مي کنم و لحظه اي خود را از او جدا نمي دانم اميدوارم که او هم من و عزيزانم را هميشه دعا مي کند  "  جناب حاج احمد ابريشم چي از سن 18 سالگي در حالي که کارگر ساده پيش نبود ازدواج کرد و حاصل اين پيوند پنج فرزند است که اکنون همسر و فرزندان همراهان ايشان در طريق محبت اند

اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات تماس

پست الکترونیک : info@keramat8.com

تلفن تماس : 37650450-051

فکس : 37650467-051

طراحی و پیاده سازی گروه نرم افزاری دوگان